Partneři

 

Four Js Development Tools, Inc.

Nástroj pro tvorbu aplikací, od této společnosti, nám po léta umožňoval úspěšně vyvíjet informační systém ComSTAR2000.
Vývojové prostředí, v nejnovější verzi nazývané GENERO Enterprise, nyní umožnilo posunout pomyslnou laťku výrazně výše. Na trh jsme tak mohli uvést moderní a výkonnější verzi našeho ERP systému, kterou jsme nazvali COMSTARsoft.


4js.com
 
 

Rinkai s.r.o.

Vyvíjí a implementuje optimalizační nástroje pro segment služby v dopravě. Spojení s Rinkai přineslo našim zákazníkům velmi užitečný nástroj na zefektivnění přípravy rozvozových plánů.


www.rinkai.cz
 
 

EDITEL CZ s.r.o.

EDITEL je nadnárodní poskytovatel služeb v oblasti elektronické výměny dat (EDI), který se specializuje na optimalizaci procesů dodavatelského řetězce. Společnost poskytuje služby klientům v mnoha různých odvětvích.


www.editel.cz
 
 

HEWLETT-PACKARD s.r.o.

Společnost HEWLETT-PACKARD s.r.o. dodává servery pro naše aplikace. Poskytuje cenné konzultantské služby.

 
 

eD system a.s.

Společnost eD system a.s. je distributorem hardwaru a softwaru.

 
 

DEZADATA spol. s r.o.

Společnost DEZADATA spol. s r.o. je dodavatelem manažerských informačních systémů (MIS). Řešení IS ComSTAR®2000 spolu s manažerskou nadstavbou společnosti DEZADATA bylo implementováno, mimo jiné, ve společnosti Odkolek a.s.

 
 

NightLabs GmbH

Společnost NightLabs GmbH je přední dodavatel rezervačních (ticketing) systémů v Německu, Švýcarsku a Francii. Hlavními produkty jsou CrossTicket a Ipanema Ticketing. NightLabs je Eclipse Service Providerem a aktivně se účastní v mnoha OpenSource projektech.


www.nightlabs.com
 
 

JFire

JFire patří do takzvané Open source komunity. JFire je free/open-source framework pro tvorbu ERP, CRM, eBusiness a SCM/SRM řešení.


www.jfire.org